Varita | Par mums
292
page-template-default,page,page-id-292,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Par mums

PAR MUMS

 

Mēs – SIA „VARITA” – ar zivsaimniecību nodarbojamies jau kopš 1995. gada. Mēs esam specializējušies zvejniecībā, zivju pirmapstrādē, gatavās produkcijas pārdošanā un starptautiskajos kravu pārvadājumos.
Mūsu īpašumā ir četri zvejas kuģi. Ar pelaģiskajiem traļiem Rīgas jūras līcī un Baltijas jūrā zvejojam reņģes, brētliņas un mencas. Zivju pirmapstrādes kompleksā veicam zivju atvēsināšanu, šķirošanu un saldēšanu. Kvalitātes nodrošināšanai esam iegādājušies arī savu ledus ražošanas iekārtu.
Šo gadu laikā ir izveidojies jau savs patstāvīgo klientu loks. Mūsu sadarbības partneri ir Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Dānijā kā arī Ukrainā.
Mūsu prioritāte ir apmierināts klients, ko panākam ar kvalitatīvu produkciju, mūsdienīgu darba vidi un modernu tehniku – floti, zvejas rīkiem, un sauszemes transportu.

ZIVJU APSTRĀDE

 

2012. gadā svinīgi atklājām zivju pirmapstrādes kompleksu, kas atrodas Skultes ostas teritorijā, 48 km attālumā no Rīgas. Kompleksā veicam zivju atvēsināšanu, šķirošanu saldēšanu un uzglabāšanu. Kapacitāte ir līdz pat 30 tonnām diennaktī. Ražošanas procesā izmantojam kvalitatīvas šķirošanas mašīnas, kas zivis sašķiro pēc izmēriem. Atvēsinātas  zivis piegādājam klientiem termokonteineros ar ledu un ūdeni, lai nodrošinātu sekmīgu produkcijas pārstrādi pārtikas konservos, preservos, sālītās un kūpinātās zivīs. Zivis saldēšanai novirzam uz speciālo šoka kameru, kuras temperatūras režīms ir -35ºC – -40ºC.  Zivis saldējam polietilēna maisiņos 10 kg blokformās, kuras pēc sasaldēšanas procesa ievietojam uzglabāšnas kamerā ar temperatūru -18ºC kurai ir 300 tonnu ietilpība. Zivis pārdošanai tiek iepakotas dažādos veidos pēc klienta pieprasījuma.(kartona kastēs, polietilēna maisiņos, kuri novietoti uz euro paletēm) Visā ražošanas procesā stingri pieturamies pie paškontroles sistēmas HACCP prasībām.

ZVEJNIECĪBA

 

Mūsu īpašumā ir četri zvejas kuģi. Ar pelaģiskajiem traļiem Rīgas jūras līcī un Baltijas jūrā zvejojam reņģes, brētliņas un mencas. Rūpējamies, lai mums būtu moderna flote un zvejas rīki. Zvejniecība ir mūsu pamat nodarbe, kā rezultātā gādājam par kvalitatīvas un labas zivs nozveju. Lielāko daļu zivs produkcijas eksportējam gan tuvākām, gan tālākām kaimiņu valstīm. Apmierināts klients ir laimīgs klients.

LOĢISTIKA

 

Auto kravu pārvadājumi ir ļoti manevrspējīgs trasporta veids, ar kuru palīdzību kravu var nogādāt jebkurā punktā, kurā pieejami ceļi. Mūsu uzņēmumam pieder 7 kravas automašīnas ar refrižerātoriem. Autotrasportu izmantojam gan pašpārvadājumiem, lai nogādātu savu produkciju līdz klientam, gan komercpārvadājumiem. Lai nodrošinātu autotransporta komercpārvadājumus, mums ir visas nepieciešamās pastāvīgās un īslaicīgās atļaujas. Galvenā priekšrocība ir ātrā kravu piegāde un izdevīga cena.